Detaylar, Kurgu ve diş eti kanaması nasıl önlenir

Mütehassıs doktor He.. bu vecalar oluşabilir dişinizin hat tedavisi olması gerekiyor ve oluşan apsenin kurutulması gerekiyor. Geçmiş olsun.

Bilirkişi hekim Hayır diş çekimi sonrasında ağrı olur. Diş kemiğe destelı olduğandan dolayı sizin gördüğünüz devirü acaba diş kökümü kaldı olarak kazançlamış olmanız normaldir. Bölgeye kürdan yada ayrıksı bir vücut sokmayın bu dertlarınızı arttırabilir.

İrem Selam hocam kestirmece 1 ay önce nazikçe lakin güçlü bir ızdırapyla kelleladı diş ağrım, madun soldan 2. ile daha sonra diğerlerine de vurmaya temelladı soldan 4. ye derece geldi çenemi oynatamıdeğerlendirme, sızlıyor. görünür de bi şnöbetlik nanay ama belli şiş hissediyorum.

benim dişime takribî 52 ruz önce hat tedavisi olması icap ettiğini söyledi diş hekimi. ancak farklı sebeplerden ötürü bir türlü diş doktoruna tekrar gidemedim.

rabia Mrb hekim koca ben dort gundur dis agrisi cekiyorum doktorum 1500 luk antibiyotik verdi bugun sbh kalktgimd yanagm sismis ve agrisi devam ediyor bu iltihap nezaman gecer acaba ilaclari kullanaymmi yoksa doktora yine gtmem gerekiymu

Bilirkişi hekim Antibiyotiklerinizi kullanmaya, doktorunuzun tavsiyelerine uymaya ve şiş olan bölge hariç vesair bölgelerin günce olarak hizmetı halletmeye devam ediniz.

berke merhama hekim abi ben 12 matemındayım dısımın nezdinde et war arıo lakin okkalı bileıl ne yapabılırm hekim kanal tedavimi yapar

Kompetan hekim Diş röntgen filminize bakarak daha safi bir şey söyleyebilirim.. Lakin apseli diş çekilecekse beklenilmesi gerekiyor. şayet bölgede kemik dokuması yerinde ise mutlaka implant öneririm..

dündar Hocam selam.Benim 2 sıra önce sol üst dal dişimde 20 likle onun arkasındakı diş beyninde agrı vardı.Doktora gittim dün, bana iltihaplanmış dedi ilaç tedavisi uygulucam dedi klacid ve majezik verdi.

Almila Merhaba hocam benim dişlerim official statement küçük ufak kırıntı şeklinde dökülüyor bunun sebebi ne mümkün ve çürüyor üste dişlerim söküp kanayıncaya derece kontrayasım var bunun sebepleri var dişlerimi kaybetmemek bağırsakin ivedili yapmam gerekenler neler .teşekkürler

kemal hekime on yahoo azca önce kellevurdum çürük dişin altında iltihap yayılmış dedi. lakin kendisi çekmedi başka yere gitmemi söyledi. çürük dişimin beraberinde ufak bir şfiillik var iltihap geliyor galiba fiskül diyorlarmış. bu yer tehlikeli mi ?

bekir merhaba hocam benim dişimkötü fena ağrıyor dertnın eğreti olarak geçmesi midein ne yapmalıyım

Esra Hocam 4 gün önce diş ağrısı nedeniyle gittiğim bir klinikte hat tedaisi örgülmaya temellandı, ilk ruz diş oyulup sineine ilaç koyuldu ancak balkıdan ssabaa denli uyuyamadım, gene gittiğimde bereketli oranda anestezi verdiler yalnız dişim hiç uyuşmadığı gibi ağrı henüz da arttı.

gokhan Hocam üst kopek dişinin üstünde apse var sadece dokununca see this aciyor hekim cekelim dedi bi baskasi hat tedavisi dedi sizce ne yapmaliyim hat tedavisi ile kurtulmasii mumkunmudir…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *